सौन्दर्यकर्मीको तीज


हिन्दू महिलाहरूको महान् चाड तीजमा हरेक महिला आफूलाई सुन्दर देखाउन धेरै दिनअघिदेखि पार्लरमा गएर फेसियल, बडी स्पा, हेयर केयर, कलर, मेनिक्योर, पेडिक्योर, हेयर एक्सटेन्सन, नेल एक्सटेन्सन, आइलाइसेस एक्सटेन्सन, मेहन्दी, नेल आर्ट आदि गराउँछन् तसर्थ सौन्दर्यकर्मीका लागि यो चाडमा सार्‍है चटारो हुन्छ । उनीहरूको आयका दृष्टिले पनि तीज आकर्षक पर्व बन्न पुगेको पाइन्छ । सयाम ब्युटिपार्लर तथा सौन्दर्य कला व्यवसाय संघकी अध्यक्ष कमला श्रेष्ठलाई तीजका लागि महिनौं दिन व्यस्त हुनुपर्ने बाध्यता छ ।

 

एक त पार्लरमा भीड, अर्को आफ्नो सौन्दर्य कला व्यवसाय संघका विभिन्न तीज कार्यक्रममा सहभागी हुनुपर्ने तथा तीजका लागि आफैले दर ख्वाउनुपर्ने कुराले श्रेष्ठलाई निक्कै व्यस्त राख्छ । सयाममा विद्यार्थी तथा स्टाफहरूलाई सामूहिक रूपमा दर ख्वाउने कार्यक्रम पनि आयोजित गरिन्छ ।

 

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार