चर्चित सर्जक एकनारायण भण्डारीको लय शब्दमा महेन्द्र गौतमको पन्चेबाजा बजारमा (भिडियो सहित)


कमल सरगम
कार्तिक -काठमाण्डौ
जव लगनको बेला आउछ तब जताततै पन्चेबाजा घन्किनु स्वभाविक हो ।यस्तै रमाइलो बेलामा थप रमाइलो गर्न आएका छन् चर्चित गायिका सरिता कार्की र महेन्द्र गौतम अर्को उत्कृष्ट पन्चेबाजा भाका “पन्चेबाजा घुन्न”लिएर ।बहुचर्चित लोकदोहोरी सर्जक एकनारायण भण्डारीको लय तथा शब्द सृजनामा बजारमा आएको यस गीतमा अभिनय पनि चर्चित मोडल महेन्द्र गौतमलेनै गरेका हुन् ।प्राय अभिनयमा अत्यन्तै रुचाइएको नाम महेन्द्र अहिले आवाजमा पनि उतिकै बजारमा देखिन थालेका छन ।केहि समय अगाडी एकल कमेडी लोक गीत गएर बजारमा आएका गौतमले यो पटक भने बहुचर्चित गायिका सरिता कार्की संगको सहाकार्यतामा पन्चेबाजा लिएर आएका हुन् ।यस गीतले पनि आम दर्शक श्रोताको मन जित्ने गीतका गायिका सरिता कार्कीले जानकारी दिएकि छिन ।
गीतको सम्पूर्ण टिमलाई हार्दिक शुभकामना व्यक्त गर्दछौ ।
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस


HIGH CPM

layer ads

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार