टिपिकल सालैजो गीत मार्फत चर्चित गायक तथा सर्जक बैकुण्ठ महत्त(हेर्नुहोस)


कमल सरगम 
काठमाण्डौ। 
लोक तथा दोहोरी गीत संगीत क्षेत्रमा मौलिक सृजनाहरु  बजारमा प्रस्तुत गर्ने क्रममा बहुचर्चित लोकदोहोरी गायिका मुना थापा मगर र बहुचर्चित सर्जक बैकुण्ठ महतको सुमधुर आवाजमा बैकुण्ठ महतको सालैजो गीत “काफलु जस्तै”बजारमा आएको छ ।चर्चित म्यूजिक कम्पनि विन्ध्यवासिनी म्यूजिक प्रालिले बजार ब्यबस्थापन गरेको यस गीतमा शब्द भने प्रलाहद सुबेदीले भरेका छन भने लय बैकुण्ठ महतकै रहेको छ ।मौलिक ठेट सृजनामा सिर्जित् यस सालैजो गीत अहिले डिजिटल बजारमा निकै चर्चामा छ ।चर्चित निर्देशक  कुमार केशीको निर्देशनमा तयार यस गीतमा अभिनय भने प्रकाश सपुत र चेतना थापाले गरेका छन ।अजय रेग्मीको छायांकन र अनुप सिवाकोटीको सम्पादनमा गीतको म्यूजिक भिडियो तयार भएको हो ।गीत निकै मौलिक र सरल रहेको गायिका मुना थापा मगरले जानकारी दिनुभयो ।
गीतको भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार