महलको सपना देखेकी बिष्णु माझीको हालत एस्तो छ (हेर्नुहोस भिडियो)


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
तिमिलेत् महलको सपना देखेकी रैछौ मैले तिमीलाई त्यो सपना देखाउन सकिन।कति अभागी रैछु म जे देखे त्यो हुन सकेन ।मलाइ त्यो महल भन्दा झुपडी प्यारो लाग्छ तिमीलाई सुनको महल होस ।म भन्दिन तिमीलाई त्यो महल त्यागेर म संगै आऊ ।तिमी महलमै रमाउनु म झुपाडीमै रमाउने छु।”यस्तै शब्द भावमा अनुबन्धित बहुप्रतिक्षित लोकदोहोरी गीत “सुन चांदीको महल”बजारमा आएको छ ।चर्चीत् सर्जक सन्तोष बानियाँको उत्कृष्ट शब्द र राजकुमार बानियाँको लय सृजनामा बजारमा आएको गीतमा स्वर बहुचर्चित लोकदोहोरी गायिका बिष्णु माझि र अर्जुन कुवरको रहेको छ ।धेरै दर्शक श्रोताले प्रतिक्षा गरेको यस गीतलाइ एस एन बि म्यूजिक एक्सप्रेसले बजार ब्यबस्थापन गरेको छ ।उनै सर्जक सन्तोष बानियाँको निर्देशनमा तयार भएको भिडियोमा अभिनय भने अनिता ,कृष्ण र धुर्बले गरेका छन ।सुजन न्यौपानेको छायांकनमा तयार भएको भिडियोको सम्पादन भने सम्पादन सुजन साहीले गरेका हुन् ।गीत निकै उत्कृष्ट र सुनौ सुनौ बनेको छ ।गीतको सम्पूर्ण टिमलाई हार्दिक बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गर्दछु ।
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार