कान्छी बुढी भित्र्याएको अभियोगमा गायक लेखनाथ आचार्यलाई जेल चलान (हेर्नुहोस)


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
प्रशान्ति डिजिटल को प्रस्तुतिमा काठे लोकदोहोरी गीत “ कान्छी बुढी ” बजारमा आएको छ । लेखनाथ आचर्य र लक्ष्मी मल्लको स्वर रहेको यस गीतमा शब्द लेखनाथ आचर्य को रहेको छ । भने लय बाबुराम पन्थीको रहेको छ । नेपाली समाजमा बहु बिबाह बर्जित छ । र पनि यस्ता घटना हरु छिट पुट रुपमा घटिनै रहेका हुन्छन । यस्तै समाजका लागि अस्वीकार्य कार्य हरुलाई विषय बस्तु बनाई तयार पारिएको यस गीत मा बहु बिबाह गरेका एक पुरुष र महिलाले आफुले गर्न नहुनी कार्य गरेको र आफ्नो कम पार्टीको पश्चाताप गरेको कुरा हरु यस गीतमा समेटिएको छ । गोपाल ढकाल मालती घले र नुमा घले को आभिनय रहेको यस गीतको म्युजिक भिडियोको निर्देशन कुमार के.सी को रहेको छ । भने यस गीतको अडियो भिडियो बजार व्यबस्थापन प्रशान्ति डिजिटल प्रा.ली ले गरेको छ ।
भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार