गायक पुष्कल शर्मालाई किन लाग्दै छ पछुतो हेर्नुहोस


कमल सरगम
काठमाण्डौ
अब संसार छाड्छु तिम्रै लागि तिमीलाई मेरो अभाब त् के होला र किनकि तिमीलाई म भार भैसकेको छु ।तिमीलाई एक दिन अबस्य पछुतो हुने छ जुन बेला ढिला भैसक्छ त्यो बेला तिम्रो थोरै भएपनि मन रुने छ ।मलाई जब चिता बनाएर लानेछन मलामीले ।
यस्तै शब्द भावमा अनुबन्धित भावना म्यूजिक सोलुशनको अर्को उत्कृष्ट उत्पादन प्रतिभासाली सर्जक टेकेन्द्र शाह ठकुरी र झरना शर्माको लोकदोहोरी गीत “पछुतो”बजारमा आएको छ । बहुचर्चित लोकदोहोरी गायक पुष्कल शर्मा र सुशिला मल्लको सुमधुर आवाजमा रहेको गीतमा लय चर्चीत् सर्जक रामु खड्काको रहेको छ भने शब्द टेकेन्द्र शाह ठकुरी र सबिता अभागी आँसुको रहेको छ ।चर्चित मोडल बिमल अधिकारी र झरना शर्माको उत्कृष्ट अभिनयमा तयार पारिएको गीतको म्यूजिक भिडियोको निर्देशन भने चर्चित निर्देशक कपिल लामाले गरेका हुन् ।हरिश महराको छायांकनमा तयार पारिएको म्यूजिक भिडियोको सम्पादन अमर शाक्यले गरेका छन ।गीत निकै चर्चाको शिखरमा छ ।
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार