गायिका सुशिला गौतम र खुमन अधिकारीको बिबाह सम्पन्न


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
हरेक चेलीले  आखिर माइती घर छाडेर जानै पर्छ ढिलो चाँडो भन्ने मात्रै हो । यस्तै भएको छ गायिका सुशिला गौतमलाइ ।चर्चित गायक खुमन अधिकारी संग सुशीलाले आफ्नो बैबाहिक यात्रा तए गरेकी छिन तर यी सब पछिल्लो पटक बजारमा आएको पन्चेबाजा गीत “माइतीको माया”मा मात्रै सिमित छ ।चर्चित गायक खुमन अधिकारी र सुशिला गौतमको सुमधुर आवाज रहेको गीतमा लय सुशिला गौतमको रहेको छ भने शब्द चर्चित सर्जक शिब हमालको रहेको छ ।यस भन्दा अगाडी “बसायो बामारी हरर”बाट लाखौको मन जितेकी सुशीलाले यस गीतबाट पनि अरुको मन नाजित्नेमा कुनै दुबिदा छैन ।गीतमा अभिनय चर्चित मोडल महेन्द्र गौतम ,रिना ,सुशिला गौतम ,खुमन अधिकारी आदिले गरेका छन ।बिक्रम चौहानको निर्देशन र बासु बरालको छायांकनमा तयार पारिएको म्यूजिक भिडियोलाइ बि स्टार फ्लिम्सले निर्माण गरेको छ ।मिलन बिकको सम्पादनमा तयार भिडियोलाइ सुशिला गौतमकै युटुब च्यानल मार्फत सार्बजानिक गरिएको छ ।हेरौ कस्तो छ म्यूजिक भिडियो ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार