चर्चित गायक अमृत खातीको मौलिक गीत “हाम्रो कालिन्चोक”बजारमा


कमल सरगम
काठमाण्डौ।

नेपाली लोकदोहोरी क्षेत्रका चर्चित गायक अमृत खातीको फेरी अर्को मौलिक जिल्ला बिसेष गीत “हाम्रो कालिन्चोक”बजारमा आएको छ ।अमृत खाती र स्मृति साहिको सुमधुर आवाज रहेको गीतमा लय/शब्द अमृत खातिकै रहेको छ ।जिल्लाका सबै गाविसहरुलाई समेटिएर बनाइएको गीत निकै मौलिक र पृथक रहेको छ ।खासै यस्ता गीतहरु कम मात्रामा बजारमा आउने गरेको पाइन्छ ।अमृत खाती आफैमा सफल सर्जक तथा गायक भएकोले पनि होला आफ्नो जिल्ला बिशेष गीत बजारमा ल्याएका हुन् ।बिक्रम चौहानको निर्देशनमा तयार पारिएको भिडियोको छायांकन भने बासु न्यौपानेले गरेका हुन् ।हरि केसीको कोरियोग्राफरमा तयार पारिएको भिडियोको सम्पादन भने मिलन बिकले गरेका हुन् ।आसिश म्यूजिकले प्रोडक्सन हेरेको गीतमा बि स्टार फ्लिम्सले निर्माण गरेको छ ।भिडियोमा बिक्रम,अन्जली ,सन्जिब टिका ,कुमार ,सिता भिम,रन्जु लगाएतको अभिनय देख्न सकिन्छ गीत निकै फरक र उत्कृष्ट रहेको छ ।गीतको सम्पूर्ण टिमलाई हार्दिक शुभकामना
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार