चर्चित सर्जक गणेश चौलागाईको लयमा रहेको अर्को बास्तबिक लोकदोहोरी गीत “मायाको जालमा फसेको”बजारमा


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
आफ्नो मायालु बाट टाढा बस्नु पर्दाको पिडा कसलाई रमाइलो लाग्दो हो ,संगै हौ रमाउ भन्ने समयमा प्रबासमा बस्नु पर्दा हरेक नेपलीलाइ छटपटी हुने गर्दछ हो यस्तै शब्द भावमा अनुबन्धित नेपाली लोक सांगीतिक क्षेत्रका सिखर व्यक्तित्व बहुचर्चित लोकदोहोरी गायक बिमल डाँगी र बहुचर्चित गायिका पूर्णकला बिसीको सुमधुर आवाजमा निरु न्यौपाने र अनिल शाहीको मर्मस्पर्सी लोकदोहोरी गीत “मायाको जालमा फसेको”बजारमा आएको छ । लोकप्रिय सर्जक गणेश चौलागाईको मर्मस्पर्सी लय र निरु न्यौपानेको उत्कृष्ट शब्द सृजनामा अनुबन्धित गीतमा अभिनय रुपा कंडेल र सुरज धमलाले गरेका हुन् ।विन्ध्यवासिनी म्यूजिक प्रालि मार्फत बजारमा आएको गीतमा निर्देशन भने बब्बु थापाले गरेका हुन् ।दिनेश बान्तवाको छायांकनमा तयार गीतको म्यूजिक भिडियो सम्पादन भने बिष्णु शर्माले गरेका हुन् ।गीत निकै मर्मस्पर्सी र बास्तबिक कथामा रहेको छ ।परदेशिहरुलाई समर्पित गीत कस्तो छ एक पटक हेर्नुहोस ।
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार