मुटु भित्रकी मायालाई यसरी लुकाएर राखेका रहेछन गायक खेमजी रानाले हेर्नुहोस


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
नेपाली लोक सांगीतिक क्षेत्रका लामो समय देखि   निरन्तर लाग्दै आएका प्रतिभासाली गायक खेमजी  रानाको अर्को मौलिक लोकदोहोरी गीत “नाच्दै हात समाउदै”बजारमा   आएको छ ।
गीतमा आवाज खेमजी  राना ,मुना थापा  मगर र खुश्बु बिन्दा मगरको रहेको छ भने लय तथा शब्द खेमजी रानाकै रहेको छ  सागर बिरहीको उत्कृष्ट एरेन्जमा तयार पारिएको गीत अहिले निकै चर्चाको सिखरमा छ ।धादिङमा जन्मिएका खेमजीका हरेक गीत मौलिक गीतको  रुपमा सुन्न सकिन्छ ।गीतमा अभिनय मनङ् गुरुङ र रिना थापा मगरको रहेको छ भने निर्देशन पनि मनाङ् गुरुङकै रहेको छ ।निर्भाना कला केन्द्रले बजारमा ल्याएको गीतको छायांकन भने नबराज उप्रेतीले गरेका   हुन् ।विष्णुहरि तिमिल्सिनाको सम्पादनमा  तयार गीतको म्यूजिक  भिडियो यो बेला निकै चर्चामा छ ।गीतको सम्पूर्ण    टिमलाई हार्दिक  बधाई तथा  शुभकामाना ब्यक्त गर्दछौ ।
भिडियो हेर्न तल   क्लिक गर्नुहोस ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार