गायिका पूजा सुनुवारको अर्को उत्कृष्ट एल्बम “काठमाण्डौ शहर”बजारमा


कमल सरगम
काठमाण्डौ
नेपाली सुगम संगीत क्षेत्रकी पछिल्लो क्रियासिल गायिका हुन् पूजा सुनुवार ।छोटो समयमा धेरै गीतहरुमा आवज दिदै आएकी सुनुवारको पछिल्लो पटक अर्को उत्कृष्ट पप आधुनिक गीत “काठमाण्डौ शहर”बजारमा आएको छ ।यस अगाडी ट्युसन पढाउछु बाट लाखौ दर्शकको मन जितेकी सुनुवारको यो अर्को एल्बम भित्रको गीत हो ।गीतमा आवाज पूजा सुनुवारको रहेको छ भने संगीत सुनिल मास्केको रहेको छ ।योगेन्द्रमानी दाहालको उत्कृष्ट शब्दमा बजारमा आएको गीतमा म्यूजिक संयोजक भने प्रदिप श्रेष्ठले गरेका छन ।गीतको म्यूजिक भिडियोको निर्देशन भने अर्जुन अधिकारीले गरेका हुन् ।हरि हुमागाईको छायांकनमा तयार पारिएको गीतमा अभिनय चर्चित नायिका बेनिशा हमाल र निराजन प्रधानले गरेका हुन् ।म्यूजिक भिडियोको सम्पादन भने निशान घिमिरेले गरेका हुन् ।निकै मन छुने रोमान्टिक गीतलाई भाइब्स क्रियसनले बजारमा ल्याएको छ ।गीतको पूर्ण सफलताको कामना ।
भिडियो :

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार