दुर्गेश थापाले खेले पिरतीको छाता ओडाउलालाइ टक्कर दिने गीत “घामपानी घामपानी स्यालको बिहे”हेर्नुहोस


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
“घामपानी घामपानी स्यालको बिहे”यो शब्द खासै नौलो शब्द हैन तर नयाँ गीतमा प्रयोग हुदा अलिक नौलो लाग्नु स्वभाबिक हो । केहि एस्तो टिपिकल शब्द जसले पछिल्लो पटक युटुबमा निकै मार्केट जमाइरहेको छ ।त्यसै अनुरुप अर्को आसलाग्दो बनेर आएको सरल र मौलिक शब्दमा अनुबन्धित विन्ध्यवासिनी म्यूजिक प्रालिको प्रस्तुतिमा लोक पप गीत “घामपानी घामापानी स्यालको बिहे”बजारमा आएको छ ।कृष्ण भारद्वाजको एकल आवाज रहेको गीतमा सुशील पाण्डेले शब्द कोरेका छन भने संगीत कृष्ण भारद्वाजकै रहेको छ ।निकेश खड्काको निर्देशनमा तयार गीतको म्यूजिक भिडियोमा चर्चित मोडल दुर्गेश थापा र असिश्मा नकर्मीको अभिनय रहेको छ ।उत्सब दाहालको छायांकन र राजिभ समरको कोरियोग्राफरमा तयार पारिएको म्यूजिक भिडियोको सम्पादन भने बिकाश धमलाले गरेका हुन् ।गीतले पुरा बजार तान्ने देखिन्छ ।गीतको समग्र टिमलाई हार्दिक बधाई व्यक्त गर्दछौ ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार