प्रतिभासाली गायक तिर्थ अधिकारीको लय /शब्द र आवाजमा लोक गीत “भन्थ्यौ रुन हुन्न”बजारमा


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
जो मान्छे आफ्नो लागि हो भनेर साचेको हुन्छु त्यो मान्छे पराइ हुदाको आखिर कसले सहन सक्छर ? मन न हो जीवनभरि संगै जिउने मर्ने र म रुदा मलाई नरोउ भन्ने तिनै निष्ठुरीको सिउँदोमा आज पराईको सिउँदो छ भने के हासेर बाच्न सकुम्ला र ? मेरो मायाको परिभाषा बुझ्न सकिनौ सानु”।
यस्तै शब्द भावमा अनुबन्धित बिन्ध्यवासिनी म्यूजिक प्रालिको प्रस्तुतिमा प्रतिभासाली गायक तथा सर्जक तिर्थ अधिकारीको उत्कृष्ट लोक गीत “भन्थ्यौ रुन हुन्न”बजारमा आएको छ ।तिर्थ अधिकारीको सुमधुर आवाज रहेको मार्मिक लोक गीतमा लय तथा शब्द पनि तिर्थ अधिकारीकै रहेको छ ।चर्चित निर्देशक कपिल लामाको निर्देशनमा तयार भएको गीतको म्यूजिक भिडियोमा अभिनय चर्चित मोडल अन्जली अधिकारी र सुबास रेग्मीले गरेका छन ।राजेश घिमिरेको छायांकनमा तयार भएको म्यूजिक भिडियोको सम्पादन भने दिपक बिष्टले गरेका हुन् ।गीत निकै उत्कृष्ट बनेर बजारमा आएको छ ।गीतको सम्पूर्ण टिमलाई हार्दिक बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गर्दछौ ।
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार