माया राइको धमाकेदार लोकदोहोरी गीत “आँखा मारी कल्लाई”बजारमा


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
नेपाली लोक गीत संगीत क्षेत्रमा पछिल्लो पुस्ताकि नव सर्जक माया राईको फेरी अर्को धमाकेदार लोकदोहोरी गीत “आँखा मारी कल्लाई”बजारमा आएको छ ।
चर्चित गायिका प्रिती आले र राजेश बर्देवाको सुमधुर आवाज रहेको गीतमा लय मनोज रसाइलीको रहेको छ भने शब्द माया राई र मनोज रसाइलीकै रहेको छ ।रक्षा म्यूजिक प्रालि मार्फत बजारमा आएको गीतमा अभिनय चर्चित मोडल पार्वती राइ र कृष्ण सुनारले गरेका हुन् ।शिब बिक को निर्देशनमा तयार भएको गीतको म्यूजिक भिडियोको छायांकन भने शम्भु चालिसेले गरेका हुन् ।रबिन बिकको सम्पादनमा तयार पारिएको गीत यो बेला निकै चर्चाको शिखरमा छ ।देश भन्दा बाहिर रहेर पनि आधा दर्जन भन्दा बढी गीतहरुलाई सांगीतिक बजारमा ल्याइसकेकी माया राई पछिल्लो पटक अझ नेपाली गीत संगीतमा सशक्त रुपमा लाग्दै आएकी छिन ।सृजनाबाट हजारौको मन जित्ने सपना बोकेकी राईले पछिल्लो पटक “आँखा मारी कल्लाई”बजारमा ल्याए संगै मायाको चर्चा थप चुलिएको छ ।मायालाई धेरैले राम्रो सृजना बजारमा ल्याएको र यस्तै सृजना लिएर बजारमा आउन अनुरोध गरेको बताउछिन ।यस गीतको अझ पूर्ण सफलताको कामना गर्दछौ ।
भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार