गायक अमृत भारतीको अर्को उत्कृष्ट लोकदोहोरी गीत “हेल्लो हाइ “बजारमा


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
जो कोहि आफ्नो लागि भने पछी अरुले हेरेको पनि मन पर्दैन,नत् अरुले बोलेको नै मन पर्छ ।हो यस्तै भन्दै छिन चर्चित लोकदोहोरी गायिका मुना थापा मगर र गायक अमृत भारती हाइ हेल्लो बाट ।
नेपाली लोक संगीत क्षेत्रमा पछिल्लो पुस्ताका अब्बल गायक तथा सर्जक अमृत भारतीको अर्को उत्कृष्ट लोकदोहोरी गीत “हेल्लो हाई”बजारमा आएको छ ।युनिक भोज राज बिकको उत्कृष्ट लय र अमृत भारतीको शब्दमा बजारमा आएको गीतको म्यूजिक भिडियोमा अभिनय चर्चित मोडल रिना थापा र आर एन गौतमको उत्कृष्ट अभिनय रहेको छ ।गीतलाई आशिष म्यूजिक प्रालिले बजार ब्यबस्थापन गरेको छ ।बिक्रम चौहानको उत्कृष्ट निर्देशनमा तयार पारिएको म्यूजिक भिडियोको छायांकन भने बासु बरालले गरेका हुन् ।मिलन बिक को सम्पादनमा तयार पारिएको गीतको म्यूजिक भिडियो अहिले निकै चर्चामा छ ।
भिडियो :

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार