गायक बाल कुमार श्रेष्ठले बिबाह नगर्नुको कारण यस्तो छ -दैनिक दाईको साली संग मस्ती “हेर्नुहोस”


कमल सरगम
काठमाण्डौ
नेपाली लोक दोहोरी फटामा एक चर्चित नाम हो बालकुमार श्रेष्ठ मेरो प्यारो ओखलढुंगा गित बाट चर्चामा आयका श्रेष्ठ उनका धेरै गितहरु हिट छन । घर पुर्ब ओखलढुंगा भय पनि गित भने धेरै पश्चिम् तिरको उहाको आवाजमा बढी सुन्न पाईन्छ। श्रेष्ठ एक कुशल सब्द संगीतकार पनि हुन धेरै जसो गितले उहाको आवाजमा रहेको गितहरु उहालेनै धेरै सब्द संगीत गरेका गितहरु धेरै बजारमा छन । भर्खरै मात्रै आफ्नै जन्म भुमिलाई समर्पित जन्म भुमी ओखलढुंगा गित बजारमा आय सगै फेरि नया लोक दोहोरी गित बजारमा आयको छ ।
सङ्कन संगीत प्रा लि बाट बजार ब्यबस्थापन गरेको रुपेश गुरुङको कमिडी एल्बम सालि भेना भन्ने गित बजारमा आयको छ । जस्मा आवाज बालकुमार श्रेष्ठ र टीका पुनको आवाज रहेको छ। जस्मा संगीत भने रुपेश गुरुङकै रहेको छ भने शब्दमा सागर आले र रुपेश गुरुङको रहेको छ ।
यस गितको भिडियो पनि धेरै राम्रो बनेको छ । यस भिडियो तर्फ निर्देशन एकन्द्र साहा सङ्खरको रहेको छ भने छायांकनमा करन चैसिर र सम्पादकमा
अम्बर साक्यको रहेको छ भने अभिनयमा करिस्मा ढकाल र मनिस खड्काको रहेको छ । गितका सबै युनिटलाई लाली गुरास अन्लाईन डट कमको तर्फबाट सफलताको सुभकामना व्यक्त गर्दैछौ ।
`जय गित,जय संगीत´
भिडियोहरु हेर्नको लागि तलको लिङ्क खोल्नु होला।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार