मोडल रश्मी तामाङ् लाई गायक युबराज मगरले यसपालिकै तीजमा भगाउने पक्का “हेर्नुहोस”


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
नेपाली नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तीज नजिकिदै गर्दा कलाकारहरु तीज गीतलाई बजार ब्यबस्थापन गर्नमै व्यस्त छन। यसै बिचमा युवा मनका ढुकढुकी चर्चित गायक मगर पनि तीजका गीत संगीत बजार पठाउनमै व्यस्त छन्।पछिल्लो पटक प्रवासमा रहेर नेपाली लोक गीत संगीतलाई असाद्धै मन पराउने सर्जक कृष्टि गुरुङको उत्कृष्ट तीज कोशेली “साईलीको दम कति” बजारमा आएको छ ।चर्चित युवा गायक युवराज मगर र भिमु गुरुङको आवाज रहेको गीतमा शब्द बहुचर्चित सर्जक एकनारायण भण्डारीले भरेका छन भने लय सर्जक तथा गायक युवराज मगरकै रहेको छ ।विन्ध्यवासिनी म्यूजिक प्रालि मार्फत बजारमा आएको उक्त गीतमा अभिनय चर्चित मोडल रश्मी तामाङ् र नरेश बिर सिंहको रहेको छ ।शंकर बिसीको उत्कृष्ट निर्देशनमा तयार पारिएको गीतको म्यूजिक भिडियोको छायांकन भने राजेश घिमिरेले गरेका हुन् ।नविन घर्ती मगरको सम्पादनमा तयार गीत अहिले चर्चाको शिखरमा छ ।
गीतको सम्पूर्ण टिमलाई हार्दिक शुभकामना व्यक्त गर्दछौ ।
भिडियो हेर्नुहोस् :

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार