हंकङमा धमाका मच्चाउन आउदै गायक सुजन तिगेला लिम्बु


कमल सरगम
काठमाण्डौ ।
“के सारो ब्युटी”,ओ माई डार्लिङ ,गौतम बुद्ध,कथाले मागेपछि ,पप्पी देउन ,सोल्टीलाइ मन पर्यो सोल्टिनी लगाएतका गीतहरुबाट नेपाली सांगीतिक आकाशमा चर्चाको सिखर चुमेका चर्चित सुगम गायक सुजन तिगेला लिम्बु यो बेला गीत संगीतमा निकै व्यस्त छन ।पछिल्लो पटक स्वदेश तथा बिदेशमा स्टेज तताउनमा व्यस्त लिम्बुको जन्म धनकुटामा भएको हो ।सानै देखि गीत संगीतमा आफुलाई अगाडी बढाउन चाहने लिम्बु आफ्नो सपना साकार बनाउनमै व्यस्त छन ।भारत बाट क्लासिकल संगीत पद्धतिमा मास्टर गरिसकेका लिम्बुको आवाजमा आएका गीतहरु निकै चर्चाको सिखर चुमेका छन ।बिभिन्न अवार्डहरु समेत पाइसकेका लिम्बु लाइभ स्टेज कार्यक्रममा जान अति रुचाउछन । समाजसेवाको भावना भएका सुजन पछिल्लो पटक सामाजिक कार्यका लागि सस्था बालबालिका उत्थान समाज कल्याण सस्थामा पनि आबद्ध छन ।केहि दिनमै हंकङमा स्टेज कार्यक्रमको लागि जाना लागेका लिम्बुको केहि एल्बम अब आफ्नै युटुब च्यानलमा हेर्न सकिने बताउछन ।
सुजन तिगेला लिम्बु लाइ सांगीतिक यात्राको सफलताको लाखौ लाख शुभकामना ब्यक्त गर्दछौ ।
सुजन तिगेलाको पछिल्लो गीत हेर्नुहोस ।

यसमा तपाइको मत

अन्य समाचार